1 haftalık gebelikte Beta HCG değeri

1 haftalık gebelikte Beta HCG değerinin ne olduğunu merak ediyorum. Henüz çok yeni bir hamilelik olduğunu düşünüyorum. Beta HCG değerim 2,1 çıktı.

Tahlil.com Cevabı :

Hamilelik yok sonucunuza göre ancak öncelikle size şu bilgiyi verelim 1 haftalık gebelikte Beta HCG değeri kanda tespit edilemez. En erken 3 haftalık gebelikte Beta HCG değeri kanda tespit edilebilir. Bu üçüncü haftadaki değer ise yani 3 haftalık gebelikte beklenen Beta HCG değeri ise 6 ile 72 mIU/mL arasındadır.

Kanda Beta HCG değerlerinin hamileliğin hangi haftalarında ne kadar olduğu konusunda detaylı bilgi almak için aşağıdaki yazımızı okumanızı öneriyoruz.
Gebelik haftalarına göre Beta HCG değerleri:

Online olarak Beta HCG değerlerinize göre hamilelik olup olmadığını öğrenmek için GEBEMATİK uygulamamızı 7x24 kullanabilirsiniz.
GEBEMATİK kullanmak için tıklayınız.