16 yaşında arkadandan ilişkiye girdik boşalcağımı hissettiğim anda çıkartıp elime boşaldım?

Analdan ilişkiye girdik boşalcağımı hissettiğim anda çıkartıp elime boşaldım vajinaya aksa hissederdi ama öyle birşey yok sanırım normalde 8-10 gibi adet olması lazımdı olmadı hamile kalma riski nedir olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı :

Bu kadar erken yaşlarda bu işlere girerseniz kaçınılmaz olarak böyle anlamsız sorular da sorarsınız.Öncelikle 18 yaşından küçük biriyle bu tür ilişkiler kurmak yasal bir sorumluluk getirmektedir sizlere.Arkadan ilişki ile hamile olunup olunmayacağı konusunda sorular sıklıkla Tahlil.com'a geliyor. Öncelikle merakınızı giderelim. Arkadan ilişki diğer adlarıyla ters ilişki veya an*l ilişki ile
hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Meninin yani spermlerin anüsten çıkıp   vajina ile temas etmesi veya   vajina ağzından içeri girmesi ile
ancak bu tür bir olasılıktan söz  edebiliriz.Bu da gerçekten çok düşük
bir ihtimaldir. Böyle bir olasılıktan şüpheleniyorsanız tedbiren  adetinizde de en az 1 hafta gecikmesi kaydıyla içiniz de rahat olsun
diye test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair Tahlil.com'da yazılmış yazılar ve benzer soru ve cevapları okumak için tıklayınız....Ters ilişki veya benzeri ilişkilerde hamilelik olasılığına dair uzmanlarımızın yazdığı yazıları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz... Hamilelik ihtimali hangi tür ilişkilerde bulunmaktadır?