17 yaşımdayım erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik içime boşalmadı ama vajinamın üstüne boşaldı. Bakireyim.

Erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik içime boşalmadı ama vajinamın üstüne boşaldı. Bakireyim. Ve daha bu yaşıma kadar hiç adet olmadım. Ertesi gün hapı kullandım ama yinede korkuyorum hamile kalır mıyım ? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı :

Canım yaşın daha ufak ve cinsel konu hakkında hemen hemen hiç bilgin yok . Biraz araştır. Tam bir birleşme olmadan hamile kalma olasılığı oldukça azdır. Fakat tedbiren  kanda beta hcg testine baktır. Sakin ol bundan sonra ise daha dikkatli ol.