30yaşında bayan hastayım bebekliğimden beri aşırı üşüme sorunum var agustos ayında bile hırkayla dolasıyorum hemen hastalanıyorum ellerim ayaklarım hep buz gibi

30yaşında bayan hastayım bebekliğimden beri aşırı üşüme sorunum var agustos ayında bile hırkayla dolasıyorum hemen hastalanıyorum ellerim ayaklarım hep buz gibi soguk suya dokunamıyorum.bu rahatsızlığımla ilgili hangi tahlilleri yaptırmam gerekiyor?

Tahlil.com Cevabı : Dahiliye doktoruna görünmenizde fayda olabilir.