Adetimin 1. ve 2. günü adetliyken nişanlmla arkadan ters ilişki yaşadık

Adetimin 1. ve 2. günü adetliyken nişanlmla arkadan ters ilişki yaşadık . vajinaya bi temas olmadı. ters ilişki sırasında içe boşalmada olmadı. böyle bir durumda gebelik olurmu. adet döngüsü 23 günden fazlaysa adetliyken gebelk olmaz diye okudum bi yerde benim 29 gün.

Tahlil.com Cevabı :

Eğer vajinaya sperm akma oldu ise, çok düşük ihtimalle risk olabilir..