Arkadan ilişkinin zararları nedir acaba. bir ilişki yaşadım yaklaşık 10 dakika boyunca ters ilişki yaşadım canım çok yandı bir kaç gündür acı çekiyorum bir zararı olur mu

Merhabalar. Arkadan ilişkinin zararları nedir acaba. bir ilişki yaşadım yaklaşık 10 dakika boyunca ters ilişki yaşadım canım çok yandı bir kaç gündür acı cekiyorum bir zararı olur mu internette ters ilişkinin zararlarını okurken kanser olabilirsiniz ve bir cok hastalıga sebep olabiliyormuş diye görmüştüm korkuyorum bir yardımcı olabilir misiniz. korkulcak bir durum varmıdır ?

Tahlil.com Cevabı :

Arkadan ilişki diğer adıyla da ters ilişki doğal bir cinsel ilişki olmadığından özellikle kadınlar için acı verici olabilir.Sağlığa da kuşkusuz zararları bulunmaktadır.
Tahlil.com doktorlarının arkadan ilişkinin zararları konusunda ziyaretçilerimizi bilgilendiren yazısını okumanızı öneriyoruz.
Bu detaylı yazımızda arkadan ilişkinin zararları konusunda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Arkadan ilişkinin zararları nelerdir?