Arkadaşımla arkadan ilişki yapmaya çalıştık fakat tam olarak birleşemedik

Arkadaşımla arkadan yapmaya çalıştık fakat tam olarak birleşemedik ve 20 saniye denedik erkek arkadaşımda boşalma ve olmadı zevk suyunuda görmemiş ama yinede kokuyoruz hamile kalmaktan lütfen yarımcı olun ben adet dönemindeyken denedim ve adetim düzenli, yine hamile kalır mıyım ?

Tahlil.com Cevabı :

Şu durumda hamile kalmanız mümkün değil. Yine de bundan sonra çok daha dikkatli olun