ayın 11 inde sürtünme yolu ile ilişkiye girdik onda iç çamaşırı vardı bende yoktu zevk suyu yüzünden ıslaklık vardı azıcık ve çok sürtünme olmadı ben ayın 27 si

İyi günler ben sevgilim ile ayın 11 inde sürtünme yolu ile ilişkiye girdik onda iç çamaşırı vardı bende yoktu zevk suyu yüzünden ıslaklık vardı azıcık ve çok sürtünme olmadı ben ayın 27 sinde çamaşırımda kahverengi koyu kıvamlı ve koyu renkli bir akıntı gördüm bu 5 gün falan bazen çok az bazen normal devam etti bir kere de etrafında kırmızı kan olan kahverengi akıntı vardı ama koyu kıvamıydı bu da sonrasında silince peçeteye gelmeye başladı akıntı sonra bir sonra ki ayın 1 inde test yaptım negatif 4 gün sonra tekrar yaptım yine negatifti şimdi de sağ kasığımda ağrı var ama çok az ağrı gibi değil arada olan bir durum sadece ve adetim düzensi son bir yıldır neredeyse 5 aydır tarlusal sayesinde adet oluyordum 1 aydır falan da olmamıştım hormon tahlili yaptırmıştım önceden sür hormonum çok az da olsa yüksekti

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum doktoruna görünmenizde fayda var.