Bakireyim yüzeysel ilişki yaşadım 5-6 saat sonra idrar yaparken bir damla pembe renkli kan geldi kızlık zarı bozulmuş olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığı veya hangi durumlarda yırtılabileceğine dair Tahlil.com'a sıkça sorular geliyor.Kızlık zarının vajinanın neresinde bulunduğu da merak edilen konular arasında.Aşağıda, kızlık zarının nerede olduğu ve yırtılma durumunda nasıl bir kanama olacağına dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Kızlık zarı hakkında merak ettikleriniz burada....