Ben 18 yaşındayım haziranın 16 sinda bir iliski yasadim icime boşalma olmadi temmuz 11 de adetim ilk pembe sonra koyu kırmızı daha sonrada hafif kahverengi olar

Ben 18 yaşındayım haziranın 16 sinda bir iliski yasadim icime boşalma olmadi temmuz 11 de adetim ilk pembe sonra koyu kırmızı daha sonrada hafif kahverengi olarak 5 gün sürdü ve bitti ama sag kasığımda bir şişlik farkettim genel cerrahi ye gittim doktor elime gelen bir kitle yok ve kasık fıtıgindan suphelendigini soyleyip beni ultrasona fitik var mi yok mu diye baktirmaya gonderdi sonuc hicbisey cikmadi hepsi normalmis bazen vajinamdada uyusma oluyor oturup kalkinca sisligimin uzerindede damarlar belli çok korkuyorum hamile olma olasigim var mi bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.