Bir çok şeye alerjim var. Diz kapaklarımın arkası şiddetli derecede kaşınıyor ve kabarıyor.

Merhabalar 17 yaşındayım. Bir çok şeye alerjim var fakat bunun alerji olmadığını duşünüyorum. Diz kapaklarımın arkası şiddetli derecede kaşınıyor ve kabarıyor bunun nedeni nedir?

Tahlil.com Cevabı :

Bir çok nedeni olabilir.Temasa bağlı bir kontakt dermetit, mantar enfeksiyonu, alerjik reaksiyonlar nedenler arasında.Öncelikle bir cildiye doktoruna başvurmanızı öneriyoruz.Muayene sonrası detaylı bilgi elde edilebilir.