Erkek arkadasimla arkadan ilişki sırasında nasıl olduğunu anlamadan kızlık zarım bozuldu

Erkek arkadasimla arkadan ilisiki sırasında nasıl olduğunu anlamadan kızlık  zarım bozuldu. Adetim yeni bitmisti 2 gun az az kanamam geldi icime bosalmadigini soyluyo ama icim rahat etmedi ella ertesi gum hapi kullandim hamile kalma ihtimalim var mi korkuyorum

Tahlil.com Cevabı :

 Arkadan ilişkilerde bu tür kazalar sıklıkla olabilir.Ereksiona geçmiş erkeğin cinsel organı  anüs yerine anatomik olarak girmesi çok daha kolay olan vajinaya girer.Kızlık zarı da bozulur.Geçmiş olsun.Vajinaya sperm hücresi girdiyse hamilelik ihtimali vardır.Adetinizde gecikme olursa test yaptırın.