Erkek arkadasimla arkadan yolla iliskiye girdik ?

Erkek arkadasimla an*l yolla iliskiye girdik bir kere disari bosaldi ve pen*sini sildi tekrar girdi ve az icime bosaldi geri cekti kendini ama anus etrafina biraz sperm geldi vajinaya geldi mi bilmiyoruz geldiyse hamilelik var midir ? Haziran 11 de adet oldum 1 temmuzda iliskiye girdik

Tahlil.com Cevabı :

Hamile kalma ihtimalin var. Adet zamanını bekle 5 gün veya daha fazla gecikmen olursa gebelik testi yaptır.