Geçmeyen baş ağrım var.

1 yıldır geçmeyen baş ağrısı şikayetlerim var.Nörolojiye gittim, beyin tomografisi çekildi.Normal çıktı. Kulak burun boğaz bölümüne de başvurdum bir şey bulamadılar.Baş ağrısı beni çok rahatsız ediyor. Ne önerirsiniz.Bundan sonra hangi doktora gitmem gerekir?

Tahlil.com Cevabı :

Baş ağrısının bir çok nedeni olabilir.Özellikle eğitim ve araştırma hastaneleri ile üniversite hastanesi gibi büyük sağlık kuruluşlarında baş ağrısı poliklinikleri var.Buralara baş vurabilirsiniz.Ayrıca bazı psikiyatrik sorunlar da depresyon ve kaygı gibi baş ağrısını tetikleyebilir.Bir psikiyatri doktorundan da fikir almanızda yarar var.Geçmiş olsun.