Hamile kalır mı?

İyi günler hocam. 2 ay önce kız arkadaşımın vajinasını okşamıştım, okşarken çıplak değildi altında iç çamaşırı üstünde ise zıbın vardı. bende önceki akşam boşalmıştım. Okşamadan önce de elim pen*s ucuna değmişti. Acaba hamile kalma riski var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Bu şekilde bir hamilelik ihtimali bulunmamaktadır. Önceki akşam boşalmanız sonrası sperm hücrelerinin canlı kalma olasılığı bulunmamaktadır. Ayrıca zaten kız arkadaşınızın üzerinde iç çamaşırı ve zıbın bulunduğunu belirtiyorsunuz. Zaten bu şekilde de kız arkadaşınızı bu şekilde giysin,n üstünde okşarken hamile bırakmanız mümkün değildir. Sonuç olarak kız arkadaşının hamile kaalma riski yoktur. İçiniz rahat olsun.