Hamile kalır mıyım - 2

Hocam obsesif kompulsif rahatsızlığım var. (Bir apartta gerçekleşiyor bu olay )Yumurtlama gününde bir erkek tuvalete gittikten sonra sifona basıyor.sifon kuru daha sonra ellerini yıkıyor (oradan daha önceden başkalarının spermi kalmış olma korkusu) sperm hücresi gözle görülmeyeceği için 10dk sonra kızın vajinasına parmağını ilerletiyor ve bu erkek idrarını yapınca (idrarda sperm olabileceigni söylüyorlar)peçeteyle silip ellerini yıkıyor yine vajinaya parmagını ilerletiyor hamile kalma ihtimali olur mu

Tahlil.com Cevabı :

İyi günler, anlattığınız şekilde hamilelik olasılığı yoktur, ek olarak bir bilgi verelim sperm hücreleri dış ortamda 1-2 dk canlı kalabilirler, rahat olun...