Hamile kalir mıyım? Cevap verir misiniz?

Erkek arkadaşımla birbirimize ağızdan ilişki yaptık ve ikiziminde elinde ağzında normal olarak zevk sıvısı vardi ondan sonra erkek arkadaşım kondom taktı ve sürtünmeye başladık o boşaldı ama kondomun içine boşandı ve benim bacaklarimin arasında terden başka hiç bir şey yoktu ella kullanacağım 24 saat geçmeden sizce hamile kalır mıyım 17 yaşındayım

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. Bu şekilde bir ilişki sonrası hamile kalmanız mümkün görülmüyor. Zaten arkadaşınız kondoma boşalmış.  Bir patlama veya delinme de olmamış yazdıklarınızdan anlaşıldığı kadarıyla. Vajina ile de bir temas olmamış anlaşılan. Bu duurmda hamile kalmanız mümkün olmadığından Ella kullanmanıza bile gerek yok görüşündeyim. Ancak psikolojik olarak tedirgin olacaksanız ve bu ilacı kullanmanız işe yarayacaksa ertesi gün hapı kullanabilirsiniz. Bu şekilde bir hamilelik mümkün görülmüyor. İçiniz rahat olsun.