Hamile miyim? - 13

Hocam reglimin 4. Gününde sevgilim ile sürtünme ile bir ilişki yaşadık benim üzerimde ped, kilot, çıtçıtlı zıbın ve eşofman vardı hafif kalın olmak üzere sevgilimin üstünde ise sadece boxer vardı bir süreden sonra boşaldı kendisi ıslandı ama benim sadece eşofmanımın sol köşesinde bir karıştan daha az bir ıslaklık oluştu iki dk sonra eşofmanımı değiştirdim zibinda ve iç çamaşırımda bir ıslaklık hissetmedim ama emin değilim sonra reglim aynı seyrinde devam etti çok korkuyorum her gün ağlıyorum çok stresliyim hatta stresten karnımın ağrıdığını düşünüyorum grip oldum grip hamilelik belirtisi deniliyor hocam lütfen yardımcı olun daha reglime 16 gün var hamilelikten söz edebilir mi lütfen yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, anlattığınız şekilde hamile kalınması mümkün değildiŕ, lütfen içinız rahat etsin, fazla stres yaşarsanız reglinizde gecikme olabilir, merak etmeyin..iyi günler dilerim.