Hamile miyim - 2

Merhaba hocam sevgilim ile üzerimizde kıyafet varken sürtündük ben boşalmadım bile ama pantolonum ıslaktı galiba ben tedirgin oldum ondan sonra kız arkadaşım olması gereken günden 2 gün önce adet oldu ama kanaması azdı diğerlerine göre 6 gün sürmüş şubat ayı 28 çektiği için galiba diğer adetini 23 ünde oldu ama lekelenme şeklinde 3 gün leke iki ya da 3 gün kanama şeklinde olmuş sonra kesilmiş birden şu an lekelenme oluyor diyor böyle hamilelik olmaz mucize olur ama içimi bi türlü rahat edemiyorum bu psikolojiden nasıl kurtulurum hocam neden lekelnem uzun sürdü böyle bir şey ilk defa oluyor diyor normal mi sizce kafamdan atmalı mıyım

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, anlattığınız şekilde kız arkadaşınızın hamile kalması mümkün değildir, adet düzenindeki değişiklikler birçok nedenle olabilir, mevsim değişiklikleri, hormonal değişiklikler, stres vb..

Kız arkadaşınızın şikayetleri devam ederse kadın hastalıkları uzmanı tarafından değerlendirilmesini öneririm, hamilelik riski yoktur.

İyi günler dilerim..