Hamile olur muyum bu şekilde?

1 hafta önce erkek arkadaşımla kıyafet olmadan bir defa içine girmeden ve boşalma olamadan sürtünme oldu bu konuda birşey olur hamilelik söz konusumu çok tedirginim bu konuda

Tahlil.com Cevabı :

Tedirgin olmanıza gerek yok. Rahat olun. Belirttiğiniz şekilde bir beraberlik ile hamile olma ihtimaliniz bulunmamaktadır.Hamileliğin oluşumu için ilk şart erkeğin boşalmasıdır. Boşalma sonrası da erkeğin menisindeki sperm hücrelerinin vajinaya girmesi gerekir. Sizin belirttiğiniz sürtünmeli ilişki sonrası bu iki durum da olmamış. Hamile olmazsının bu ilişki sonrası. Sağlıklı günler diliyorum. Sevgilerimle,