Henüz yaşım küçük. erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik ama tahminimce tam bir birleşme olmadı.

 Henüz yaşım küçük. erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik ama tahminimce tam bir birleşme olmadı.içime boşaldı ve arkaya aktı yani vajina bölgesinin tam tersni yününe. acaba hamile kalabilirmiyim ? lütfen yardım edin :(

Tahlil.com Cevabı :

 Bu şekilde hamilelik uzak ihtimaldir.
Arkadan ilişki özellikle bakire kızların bakireliğine zarar vermemek için genç çiftler tarafından sıkça denenen bir ilişki türü.
Ancak bu ilişki kolay bir yöntem olmayıp, kaza ile de vajinal bir ilişkiye dönüşüp kızlık zarının da yırtılmasına yol açabilir.
Anüse boşalma sonrası ise hamilelik mümkün değildir.
Çok çok düşük bir olasılık da olsa, anüsten sızan spermlerin vajinaya temas etmesi durumunda bir gebelik ihtimali olabilir.Bu durum da pek olası değildir.

Yine de böyle bir ihtimalden şüphe duyulur ise, tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi yapılabilir.

i********** :

Erkek arkadaşımla bi ilişkiye girdim fakat tam olarak girdiğini söyleyemem boşalıp boşalmaması hakkında bi fikrimiz yok fakat ilişkiden sonra erkek arkadaşım boşalmıştı sizce hamilelik gibi bi söz konusu olur mu?

Cevap:

Erken yaşlarda belirtiğiniz şekilde yaşanan cinsel beraberlikler sonrası kimi zaman bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.
Cinsellik ve hamilelik oluşumu gibi konularda bilgi eksikliği de buna benzer  soruların gelmesine yol açıyor.
Elimizden geldiğince okurlarımızı bu konuda bilgilendirmek için uyarıcı yazılar yayınlıyor ve soru cevaplıyoruz.
Belirtiğiniz şekilde bir ilişki ile  hamilelik mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

n******* :

Mrb lütfen yardımcı olun delirmek üzereyim..Ele değen zevk suyu battaniye vs bir yerlere değdikten sonra birde el suyla temas ettikten sonra canlılığı kalırmı..elime erkek arkadaşımın zevk suyu değdi aradan 5 dk geçti elimi suya tuttum cinsel bölgemi yıkadım ama şimdi çok korkuyorum hamilelik olurmu

Cevap:

Delirmenize gerek yok. Hamile değilsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

p********** :

mrb hocm gecn ay sevgilimle sürtnme yoluya ilişkıye gırdk Hemen ertesi gün ayn 25nde sevgilim adet oldu ama dikloren iğnesi vurdurdu 5 gün sürdü .adetleri çok düzensiz . bu ay daha adet görmedi sizce hamilemi . adet olcam diyo ama omadı hocam daha . endişeleniyorum .

Cevap:

Belirtiniz tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?
http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

s********* :

MERHABALAR.. erkek arkadaşımla sürtünerek bir ilişki yaşadık ikimizinde üzerinde ince eşofmanlar ve iç çamaşırları vardı erkek arkadaşım boşaldı eşofmanı ıslaktı fakat bunu ayağa kalktıktan sonra fark ettik.bu şekilde hamilelik mümkün müdür?

Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

k************* :

Mrb zevk suyuyla gebelik sadece geri çekilme yönteminde yani pen*s vajinaya girersemi olur.. erkek arkadaşımın eli pen*sinde değdi eline zevk suyu geldi o eliyle benim genital bölgeme dokundu tatmin amaçlı ama vajinanın içine asla elini sokmadı kızlığm durduğu için gebelik olurmu elindeki zevk suyu

Cevap:

Hayır bu durumda gebe kalma ihtimaliniz bulunmuyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

a************* :

sevgilimle sürtünme yoluyla seviştik bi anda üzerime boşaldı ama göbek kısmının sol tarafına ve biraz da çarşafa denk gelmiş fakat vajinaya denk geldi mi hatırlamıyorum.kızlık zarının oldgu yerler kuruydu üst kısmda ıslaklık vardı ..hamile olma ihtimalim nedir?ertesi gün hapı kullnamalımıyım ?

Cevap:

Yaşadığınız bu durumdan hamile kalma gibi bir olasılığınız olamaz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.