Hocam göğüsten aşağım felç. Evlenmeyi düşünüyorum. Ereksiyon gerçekleşiyor. Hatta zevk de alıyorum masturbasyon yaparken

 Hocam göğüsten aşağım felç.evlenmeyi düşünüyorum. Ereksiyon gerçekleşiyor. Hatta zevk de alıyorum masturbasyon yaparken.Ancak boşalma fışkırma şeklinde olmuyor masturbasyondan sonra bazen akıntım oluyor.Bunun sperm olup olmadığını merak ediyorum.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Cinsellikten zevk almanız ve bunu düşünmeniz gayet olumlu.Ne mutlu size.Ereksiyon olması da harika.Kuvvetle muhtemel boşalma sıvısında sperm hücresi vardır.Çocuk olması için boşalmanın fışkırma halinde olması şart değildir.Gönlünüze göre bir eş bulmanızı canı gönülden diliyoruz.Sperm tahlili için bir üroloji doktoruna başvurabilirsiniz.Muayene sonrası gereken incelemeyi yapıp tahlilleri isteyecektir.