Hocam merhaba HIV ile ilgili Eliza testim

Eliza hiv testim Devlet hastanesi referans 0,999 bulunan değer 0.09 negatif yazıyor bu ne anlama geliyor yani rakamsal olarak sınırda falan mı çok korkuyorum 70. Günde yaptırdım tekrar yaptırmama gerek varmıdır teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :

İyi günler, testiniz negatifdir, yani sorun görünmüyor, ancak tekrar yaptırıp yaptırmayacağınızı söyleyebilmek için şüpheli ilişki veya durumun ne zaman olduğunu ve mahiyetini bilmek gereklidir.

Geçmiş olsun.