İlişkiye girdim, adet kanaması gördüm renginde de mikraında da farklılık yoktu. İlk günü fazla sancılı geçirdim ve adet görmeden önce aşırı yeme isteği geldi, a

 İlişkiye girdim, adet kanaması gördüm renginde de mikraında da farklılık yoktu. İlk günü fazla sancılı geçirdim ve adet görmeden önce aşırı yeme isteği geldi, adet gördüm, biteli 3 gün oluyor ve yeme isteğim gitmedi, kilo aldığımı fark ettim, kusma baş dönmesi göğüste hassasiyet hiç bir şey yok fakat fazla yemek yiyorum, hamile miyim yoksa başka bir sebebi mi var geceleri uyuyamıyorum yardımcı olur musunuz

Tahlil.com Cevabı : Kesin sonuç için kanda gebelik testi yaptırabilirsiniz.  Sonucunuza göre çok yemeniz için endokrin doktoruna görünebilirsiniz.