İyi günler hocam kız arkadaşımla arkadan yoldan ilişkiye girdik boşalma olmadı vajinayı peçete ile kapatıyorduk?

İyi günler hocam kız arkadaşımla an*l yoldan ilişkiye girdik boşalma olmadı vajinayı peçete ile kapatıyorduk pen*si çıkartınca yanlışlıkla pen*sin orta kısmı vajinaya denk geldi peçete kaymıştı baş kısmı değil orta kısmı hamilelik riski var mıdır? Teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı :

Bu şekilde hamileliğin oluşması çok düşük bir olasılık. Tavsiyemiz adet gecikmesi olursa gebelik testi yaptırmanızdır.