Kıyafetlerle gel git yapmakla hamile kalınır mı?

Hocam merhabalar, erkek arkadaşımla sürtünerek seviştik.Üzerimizde kıyafetler varken gel git yaptı. Gel git sonrası erkek arkadaşım çamaşırına boşaldı.Benim de kıyafetim ıslandı. Bu şekilde hamile kalabilir miyim? Çok korkuyorum. Acil cevap lütfen.

Tahlil.com Cevabı :

Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken sürtünerek cinsellik yaşayan çiftlerden bu tür sorular sıklıkla geliyor.Öncelikle bu tür bir ilişkiyle hamile kalmanın mümkün olmadığını söyleyebiliriz.
Boşalma sonrası erkeğin menisinin ve içindeki sperm hücrelerinin kıyafetlerden kadının vajinasına ulaşma ihtimali bulunmamaktadır.

Uzmanlarımız bu konuda sizler için bir çok bilgilendirici yazı hazırladı ve soru cevapladı.
Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru vekıyafetlerle gel git sonrası hamilelik şansına dair Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?