Kız arkadaşımla arkadandan ilişkiye girdik ve ben içine boşaldım hiç bir sorunda olmadı. Acaba hamile kalmış mıdır?

Merhabalar hocam.Kız arkadaşımla analdan ilişkiye girdik ve ben içine boşaldım hiç bir sorunda olmadı. daha sonra kız arkadaşım evine giderken yolda otobüste bir sıvı geldiğini fark etmiş, evine geçince de iç çamaşırının ıslak olduğunu görmüş ve ve hemen değiştirmiş. acaba hamile kalmış mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

Korunmasız ilişkilerde hamilelik ihtimali vardır. Adet gecikmesi yaşanması durumunda gebelik testi yaptırabilir veya bir kadın doğum uzmanına gidebilirsiniz.