Kız arkadaşımla korunmalı arkadan ilişki yaşadım ilişkiden sonra ki adeti 10-15 gün sonra geldi ?

Kız arkadaşımla korunmalı an*l ilişki yaşadım ilişkiden sonra ki adeti 10-15 gün sonra geldi fakat 4 gün miktarı ve rengi normaldi vajinasina sperm değme ihtimali yok ufak bir ihtimal zevk suyu değmiş olabilir

Tahlil.com Cevabı :

Henüz böyle bir cinsel ilişkiyi yaşamak için erken olduğunu düşünüyoruz. Tam gelişim tamamlandıktan sonra yaşanacak cinsel ilişki çok daha sağlıklı olacaktır. Zevk suyu ile hamile kalınabilir ancak normal adet kanaması görülmüşse bu ihtimal ortadan kalkar.

a****** :

Merhaba, erkek arkadaşım iç çamaşırıma boşaldı hamile kalma riskim var mı bilmiyorum ama sadece 1 gün adet oldum ve kesildi. Hamile kalma riskim var mı? Lütfen sorumu cevaplayın...

Cevap:

Bu şekilde hamilikten söz edilemez.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.