Kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık zevk suyum geldikten sonra vajinasıyla oynadım hamilelik riski taşır mı? -

Merhaba hocam ben 23 yaşındayım. Kız arkadaşımla sürtünme yolu ile birliktelik yaşadık. İkimizin de iç çamaşırları vardı. Fakat benim zevk suyum geldi ve iç çamaşırıma bulaştı.İslaklik göz ile de belli oluyordu. İç çamaşırıma üstünden dokunup (kesinlikle pen*simle bir temasım yok) kız arkadaşımın vajinasını parmağımla oynadım bu ıslaklıktan dolayı hamile kalma olasılığı var mıdır? Olay dün öğlen saatlerinde gerçekleşti. Şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. Bu şekilde hamilelik riski yoktur.. Hamilelilkoluşması için sizin boşalma sonrası meninizin vajina içinde sızması gerekir. Zevk suyu olarak da bilinen prostat salgısı ise zaten 1-2 damladan oluşur. Boşalma öncesi pen*sten çıkan salgıdır. Bu az miktarda sıvının ise el ile vajinaya girmesine imkan yoktur.
Bahsettiğiniz üzere elinizle vajinaya hamileliğe sebep olabilen bir sıvı taşımanız mümkün görülmüyor.

Sonuç olarak belirtiğiniz şekilde bir ilişki sonrası hamilelik ihtimalinden söz edemeyiz.İçiniz rahat olsun.