Mastirbasyon yaparken kan geldi fakat icine bise sokmadim kiyafetim vardi sadece biraz bastirdim

Hocam merhaba ben mastirbasyon yaparken kan geldi fakat icine bise sokmadim kiyafetim vardi sadece biraz bastirdim ama iceri girmedi sizce kizlik zarim bozulmuş mudur ?

Tahlil.com Cevabı : Kızlık zarının zedelenmesi ihtimal dahilinde.Ancak kesin bilgi jinekolojijk muayene ile elde edilir.Kadın doğum doktoruna muayene olabilirsiniz.