Merhaba 2 yil once arkadan birlikteliğim oldu korunmasizdi eğer arkadan bölgede çatlak olmadiysa hiv bulas

Merhaba 2 yil once an*l birlikteliğim oldu korunmasizdi eğer an*l bölgede çatlak olmadiysa hiv bulas

Tahlil.com Cevabı : Merhaba 2 yil once an*l birlikteliğim oldu korunmasizdi eğer an*l bölgede çatlak olmadiysa hiv bulasabilirmi? O insanın da suan dışarıdan bakış bir hastalığı yok. Kan tahlilinde kesin sonuç verir mi çok korkuyorum