Merhaba. Kol kaslarımda kendi kendine hareketlenme oluyor damarımda titreme oluyor ve karıncalanma oluyor. Hangi bölüme gitmeliyim?

Merhaba. Kol kaslarımda kendi kendine hareketlenme oluyor damarımda titreme oluyor karıncalanma ve uyuşukluk oluyor ani bir heyacan sinir yaşadım ondan Sonra başımda karıncalanma oldu ve belimde biraz ağrıyor hangi bölüme gitmeliyim parmağım kasılıyor.

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. Bu konuda öncelikle nöroloji bölümüne başvurmanız uygun olacaktır. Bel ağrısı için de ortopedi ve/veya fizik tedavi bölümlerinden randevu alabilirsiniz.