Nişanlımla ilk kez ilişkiye girdik .Kızlık zarımdan kan gelmedi.3-4 kere daha girdik yine gelmedi.

Nişanlımla ilk kez ilişkiye gırdık ama kızlıgımın olmasına.ragmen kan gelmedı. Esnek tir dedı ama bu kadar esnek olabilir mi 3-4 seferde daha yaptık hala kan yok kızlıgım yokmu ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumdakesin bilgiyapılacak jinekolojik muayene sonrası kadın doğum doktoru tarafından verilecektir.