Normal ilişkii prezervatifle yaptım ağızdan ilişki ve öpüştükten sonra 3.ay 8. ve 9. ayda aids testi yaptırdım

Normal ilişkii prezervatifle yaptım ağızdan ilişki ve öpüştükten sonra 3.ay 8. ve 9. ayda aids testi yaptırdım anti hbs negatif/anti hiv negatif/anti hcv negatif/hbsag negatif çıktı kızılaya kan da verdim hatta msj geldi kanınız 3 kişiye bağışlandı diye geçenlerde yine gittim kan vermeye kanınızda intihap var dediler aids den midir başka birşeyden mi acaba tekrar aids testi yaptırmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçlarını normal olarak yorumluyoruz.
Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.Ancak doktorunuz gerek görürse testleri takrarlayabilir.