Sevgilim ile ağızdan yaşadık.. Hamile midir ?

Sevgilim ile ağızdan yaşadık. Ve ağızdan olduğu günden beri kusmaları oluyor. Doktora gitti kanında mikrop çıktı. Bol su iç dediler 1 hafta kanı temiz çıktı. Ama kusmalar kesilmedi. Hala var. ağızdan ilişki zamanı adet dönemindeydi. Diğer ay adet gecikmesi 1 gün bile olmadı. Şuan 5 hafta geçti. Hamile midir ?

Tahlil.com Cevabı :

 Çoğunlukla erken yaşlarda ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tür deneyimler yaşayan sizin gibi bir çok okurumuz var.Çoğunlukla da ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bu türsorular soruyorlar.Belirtiğiniz şekillerde hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.Ancak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları  dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.Hamilelik hangi tür ilişkilerde olur, ne tür ilişkilerde olmaz?