Sevgilimle arkadan ilişki yaşadık ...vajinaya değdimi bilmiyorum ?

Sevgilimle arkadan ilişki yaşadık ...vajinaya değdimi bilmiyorum hamile kalırmıyım ???

Tahlil.com Cevabı :

Böyle bir ilişkide hamilelik çok düşük bir ihtimaldir tatlım. Eğer şüphelerin devam ederse adet tarihinin 1 haftadan fazla gecikmesi durumunda gebelik testi yaptırabilirsin.