Şüpheli bir ilişkim oldu ağızdan yoldan korunmasız ilişki partnerim bana ağızdan yaptı ,partnerimin ağzında kan veya yara yoktu benim pen*simdede yara veya çizik yoktu aids bulaşmış mıdır

Merhaba şüpheli bir ilişkim oldu ağızdan yoldan korunmasız ilişki partnerim bana ağızdan yaptı ,partnerimin ağzında kan veya yara yoktu benim pen*simdede yara veya çizik yoktu aids bulaşmış mıdır lütfen cevaplayın

Tahlil.com Cevabı :

Bu şekilde bir bulaş pek mümkün görülmüyor.

c*********** :

ben de böyle bir durum yaşadım pen*simde açık yara vb. bir şey yok. ve boşalma olmadı karşı tarafında ağzında kan yoktu. lütfen bana da cevap verin.