Tahlil için annemi hemotolojiye yönlendirdiler burda hem kan hem idrar hem de cihaza sokuldu.

Annemin sağ tarafında sürekli ağrı oluyor yaklaşık 1 senedir hem devlet hem özelde doktora göründü sonuçlar temiz denildi kemiklerde zayıflık için vitamin verildi .hem böbrek için hem ciğer ve genel tahlil yaptık hiç birşey çıkmadı fakat annemin ağrıları özellikle gece artıyor hareket etmekte zorluk çekiyor.bunun üzerine annemi dahiliye ye randevu aldık  Tahlil için annemi hemotolojiye yönlendirdiler burda hem kan hem idrar hem de cihaza sokuldu.sonuclari doktora gosterdik kötü bir şeyden suphelendigini söyledi bu arada bi önceki doktor baskaydi bu doktor onun bilgisayarından bakarak ve annemin kağıtlarına baktı suphelendigini ancak bir isim koymak için biyopsi yapmak istediğini söyledi bunun icinde tekrar kan ve idrar istedi.saskinim korkuyorum ne olur açıklayıcı ve iyiye dair birşey soyleyin

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Yazdıklarınızdan net bir hastalık tanısını koymak mümkün değil.Tahlil sonuçları ve bazı tıbbi bilgileri görmemiz gerekir.Biyopsi önerildiyse kanser yönünden bir şüphe duyulmuş olabilir.Şu aşamada doktorunuzun önerileri doğrultusunda hareket etmenizi öneririz.PET, CT, endoskopi, kolonoskopi gibi ileri tahlillere de gerek olabilir.