Tükürüğümdeki zevk sıvısıyla hamile kalabilir miyim?

Erkek arkadaşımla birlikte ağızdan ilişki yaptık doğal olarak elimiz ve ağzımızda zevk sıvısı da vardı ardından erkek arkadaşım kondom taktı kondomu kayganlaştırmak için tükürüğüyle kondomu ıslattı ve sürtünmeye başladık erkek arkadaşım kondomun içine boşaldı ve kondomda herhangi bir sorun da yoktu. Erkek arkadaşımla öpüştüğümüz için bendeki zevk sıvısı ona geçmiş olabilir mi o da kondoma sürttüğü için hamile kalabilir miyim?(İlişkiden hemen sonra Ella kullandım)

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba öncelikle ilk sorunuza cevap verelim. Tükürüğümdeki zevk sıvısıyla denen prostat salgısı veya erkeğin boşalması sonrası dışarı çıkan meni veya sperm hücreleri ile  hamile kalma ihtimali bulunmamaktadır. Dünyada da bu şekilde hamile kalan birine rastlanılmamıştır. Zaten erkek arkadaşınızda ilişki sürecinde kondoma boşalmış ve bu durumda da hamilelik ihtimali bulunmamaktadır. Öpüşme sonrası erkek arkadaşınıza ağzınızda bulunan zevk sıvısının geçmesi ve bunun kondoma temas etmesi ile de hamilelik ihtimali bulunmamaktadır. Zaten aslında gerek olmamasına rağmen yaşadığınız ilişkiye göre bir de ertesi gün hapı almışsınız. Bu durumda da gebelik ihtimali zaten olmayacaktır.  Sonuç olarak hiç bir şekilde hamile kalmanızı gerektiren bir durum  bulunmuyor. İçiniz rahat olsun. Hamilelik ihtimaliniz yok.