10gün sonra kahvrngi akıntım oldu 2 gün. 3.gün peçeteye pmbe bir akntı geldi.Hamile olabilirmiyim?

Erkek arkdşm boşalma olmkszn popoma 10snye sürttü. Bitki çaylryla adt oluyrum bu ayda içtm adet belrtm vrdı 10gün sonra kahvrngi akıntım oldu 2 gün. 3.gün peçeteye pmbe bir akntı geldi. 4.gün 2 ped dolusu kanamam oldu. Bu üstüne görme olblrmi hamlmym

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde yaşanan ilişkilerde hamile kalınması mümkün değildir.