Gebelik test sonucum pozitife dönermi?

Merhaba size dün sorumu sormuştum ama idrar testimin fotoğrafini atmayı unutmuşum onun için tekrar yazıyorum Ben normalde adet düzensizliği gören birisiyim 6 aydır Diane 35 kullaniyordum ilacı bıraktıktan sonra adetim bittikten 1 hafta sonra ilişkiye girdim içime boşalmadi ama emin olmak için ilişkiden 13 saat sonra Ella kullandım normalde doğum kontrol hapı kullanmadan adet olmuyordum ama şu an kullandığım bir doğum kontrol hapim yok adetim 10 gün gecikti idrar testim negatif hamilelik durumu var mıdır yoksa stresten ve normalde de olan düzensizlikten kaynaklı mi olamiyorum bu da test sonucum sabah ilk idrarla yaptım ikinci testim ikisi de aynı bu şekilde gebelik yok değil mi adetim gecikeli 11 gün oldu bunun pozitife dönme ihtimali var mı

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba  11 gün gecikme sonrası test sonucunuz net bir şekilde negatif çıkmış.Bu sonuç bundan sonra pozitife dönmez.Gebelik yok. Rahat olun.