60 gün sonra anti hiv testi yaptırdım, ilk sonuc 0.25, Ikinci 0.11, Ücuncü 0.09

Merabalar temastan 60 gün sonra anti hiv testi yaptırdım ilk sonuc 0.25Ikinci 0.11Ücuncü 0.09Son testim negatifmidir

Tahlil.com Cevabı :

Evet son tesiniz de aynen ilk 2 testinizin de olduğu gibi negatif. Hiç bir enfeksiyon bulgunuz yok. Testleri de uygun zamanda yaptırmışsınız. Bir daha da test yaptırmanıza gerek bulunmuyor.

Geçmiş olsun. Sağlıklı günler dileriz.