Benim kızlık zarım yok ve üzerime boşaldıktan sonra genital bölgemden içeri bir türlü girmesinden korkuyorum hamile miyimdir sizce?

 Bugün erkek arkadaşımla seviştik ama içime girmedi ancak benim kızlık zarım yok ve üzerime boşaldıktan sonra genital bölgemden içeri bir türlü girmesinden korkuyorum hamile miyimdir sizce?

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız yaşanan her ilişkide hamilelik riski bulunmaktadır. Adet gecikmesini 1 haftadan fazla yaşarsanız gebelik testi yaptırabilirsiniz.