Gebe kalma ihtimalin nedir?

 Merhaba ben spiral ile korunuyordum spiralimi çıkardım adetimden hemen sonra 3 gun boyunca dogum kontrol hapı kullandım sonra eşimin ısrarıyla bıraktım. bu ay gebe kalma ihtimalim nedir. eger gebe kalırsam bebeğin sağlığında bir problem olur mu

Tahlil.com Cevabı : Gebe kalırsanız bebk yönünden bir sorun olmaz.Gebe kalma ihtimaliniz nedir sorusuna ise bilimsel cevap veremeyiz.Kafadan atarak bir yüzde vermeyecek kadar ciddi bir sağlık sitesiyiz.