Hamile Ihtimali

Hocam kolay gelsin sevgilimle kıyafet varken sürtünme oldu ikimizdede kıyafet vardı ama benim üstümde de sevgilimin üstündede kıyafet varken boşaldım eşofmanına az miktarda bulaştı hamile kalma ihtimali var mı kıyafete boşalınca hamile kalma ihtimali varmı ve sevgilim adet olalı 28 gün oldu 2 gün gecikti hamile olma ihtimali var mı

Tahlil.com Cevabı :

Her ikinizde kıyafetler varken yaşanan bir beraberlik ve boşalma sonrası hamilelik ihtimali kesinlikle bulunmamaktadır. İçiniz rahat olsun.

Sevgiliniz muhtemelen bir hafta içinde normal adetini görecektir.