İyi günler sevgilimle tersten çok az bir ilişkiye girdik boşalma olmadı fakat bir damla zevk suyu geldi vajinama ulaşır mı?

İyi günler sevgilimle tersten çok az bir ilişkiye girdik boşalma olmadı fakat bir damla zevk suyu geldi vajinama ulaşır mı o zevk suyu? Bir şey daha sorucam ikimizdede çamaşır varken zevk suyuyla hamile kalınır mı ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır hamile kalınmaz.  Tam bir birleşme olmadan hamile kalma riski oldukça düşüktür.