Kız arkadaşımın adetinden 1 gün sonra iliski yaşadık (Boşalma olmadı) şüphelenip yaklaşık 50 saat sonra ELLA hapı kullandı?

Kız arkadaşımın adetinden 1 gün sonra iliski yaşadık (Boşalma olmadı) şüphelenip yaklaşık 50 saat sonra ELLA hapı kullandı suan adeti 1 gün gecikti.Adet günü açık kahverengi akıntı geldi bugün ise koyu kahverengi lekelenme gelmiş. Hamile olablr mi?

Tahlil.com Cevabı : Vaijnaya sperm temas etmediği sürece hamilelikten söz edemeyiz.