Sevgilimle 22 haziranda sürtünerek ilişkiye girdik bakireyim?

Sevgilimle 22 haziranda sürtünerek ilişkiye girdik bakireyim. Bana rahat olacagimi söyledi, bir süre sonra (ben sivi ve ya bir pen*s girişi hissetmeden) bakiresin ve hamile kalmazsin dedi. Vajinal bölgeye zevk suyunu veya meni bulastiysa hamilelik durumum var midir ? Regl donemlerim düzensizdir.

Tahlil.com Cevabı : Sürtünerek ilişkide hamile kalma olasılığı düşüktür. Adet dönemini bekle 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yap.