Sevgilimle arkadan ilişkiye girdik ama sadece ucu girdi tamamı girmedi ?

Sevgilimle arkadan ilişkiye girdik ama sadece ucu girdi tamamı girmedi çok zorlandı fakat bırakdım pen*simin ucunda zevk suyu kalmış olabilir acaba ön tarafına akmışsa hamıle olasılıgı varmı ama kız arkadaşımın on tarafı 2 gün boyunca acımış şimdiden cok teşekkürler cevabınızı bekliyorum

Tahlil.com Cevabı :

Arkadan yaşanan ilişki ile hamileliğin oluşumu söz konusu değildir.