Sürtünme yoluyla ilişkide vajinaya giriş ve boşalma olmadı 1 hafta sonra adet oldum

Sürtünme yoluyla ilişkide vajinaya giriş ve boşalma olmadı 1 hafta sonra adet oldum beklenen zamandan 2 gün önce. Devam ediyor şu an normal şekilde.Hamilelik ihtimali ortadan kalkmıstır değil mi. Geç döllenme nedir adet olup geç döllenme olur mu

Tahlil.com Cevabı : Korunmalı veya korunmasız bir cinsel beraberlik sonrası adet görülmüş olması, bu ilişki nedeniyle gebelik olasılığının ortadan kalktığını gösteirir.Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.